پیگیری اصالت کالا

 

درود بی پایان به تمامی دوستان عزیز

در ارتباط با خرید مکمل های وارداتی که در خارج کشور تولید شده اند، وزارت بهداشت وسازمان غذا و دارو برچسبی جهت پیگیری و ردیابی این محصولات طراحی کرده که بر روی کالا چسبانده می شود، که حتما هنگام خرید باید توسط خریدار رویت شود و نیز این برچسب ها نباید مخدوش باشند.

 قابل توجه است  که دوستان عزیز از خرید محصولاتی که فاقد برچسب هستند و یا دارای برچسب های مخدوش شده می باشند خودداری فرمایند.

حال آشنایی و نحوه پیگیری آن توسط خریدار همیشه یکی از سوالات مهم شما دوستان عزیز بوده است، که سعی می کنیم شما را با روشهای مختلف پیگیری آشنا کنیم . سازمان غذا و دارو به صورت کامل این رویه را توضیح داده است

https://ifdana.fda.gov.ir/fa/News/18550

حال وبسایت تندرست یکی از ساده ترین روشهای پیگیری اصالت کالا را خدمت شما معرفی می کند:

اکثرا دوستان عزیز برای تاییده اصالت کالا مشکل ترین و پیچیده ترین راه را که همان کنترل اصالت از طریق پیامک می باشد را انتخاب می کنند، که در بعضی از مواقع به دلیل ناخوانا بودن کد 16 رقمی UID و یا اشتباه در تایپ این کد و یا اشکالات در سامانه پیامکی تلفن های همراه، قادر به پیگیری اصالت محصول خریداری شده خود نمی باشند. حال ساده ترین راه برای پیگیری اصالت کالا، دانلود و نصب نرم افزار TTAC  بر روی گوشی موبایل همراه و سپس اسکن بارکد QR  لیبل اصالت کالا  می باشد.

کافی است برای گوشی های اندرویدی به کافه بازار و برای گوشی های IOS  به APP STOR  مراجه کرده و نرم افزارتی تک یا  (TTAC ) را دانلود کنید، سپس برای تاییده کد اصالت ابتدا لازم بوده که به اینترنت وصل باشید، سپس بارکد QR لیبل اصالت کالای محصول را توسط دوربی گوشی همراه خود اسکن کرده تا کمتر از چند ثانیه کلیه مشخصات کالای خریداری شده برای شما نمایش داده  می شود.

از آدرس زیر نیز می توانید اصالت مکمل خریداری شده را کنترل کنید:

پیگیری اصالت کالا

 

 

0 سبد خرید
حساب کاربری
0 علاقه مندی

021-66067516

tel
tel