طرح پرسش برای مشاوره

چربی سوز کربو فایت کارن به چه صورت عمل می کند؟

درود به شما دوست عزیز

کربوفایت کارن عصاره گیاه لوبیا سفید بوده که مانع جذب کربوهیدرات های وارد شده از طریق غذا به بدن شخص می باشد پس با مصرف کربوفایت کارن جذب کربوهیدرات به بدن به حداقل رسیده و دیگر شخص از تاریخ مصرف این چربی سوز اضافه وزن پیدا نمیکند.

تندرست باشید.

تاثیر چربی سوز کاتس تری به چه صورت می باشد؟

درود به شما دوست عزیز

چربی سوز کاتس تری شرکت عرشیا مکمل ایران با داشتن کارنیتین، عصاره فلفل قرمز، قهوه سبز و چای سبز، متابولیسم بدن را بالا برده تا در هنگام ورزش سلول های چربی به عنوان منبع انرژی مورد استفاده قرار گرفته و عمل چربی سوزی برای شخص مصرف کننده اتفاق بیافتد.

تندرست باشید.

سلام برندهای پروتئین وی خارجی موجود شما در ایران بسته بندی می شوند؟ آیا برند وارداتی دارید؟

درود به شما دوست عزیز به طور کل برای تمامی مکمل ها از تمامی برند ها ، طبق قانون وزارت بهداشت، ( از یک سال پیش تا کنون)هیچ مکملی به صورت صد در صد وارداتی دیگر وارد ایران نمی شود و تمامی مکمل ها باید تحت نظر شرکت مبدا در ایران بسته بندی بشوند. بنابراین در حال حاضر برند های پروتئین وی موجود ما همچون ترک نوتریشن، کیو ان تی، یونیورسال و اس ان ان تحت نظر شرکت مادر در ایران بسته بندی وعرضه می گردند. تندرست باشید.

کارایی اصلی مکمل فیبر چیست؟

درود به شما دوست عزیز با استفاده از مکمل فیبر اشتهای شخص بسیار کم شده و همین مساله در دراز مدت کمک به کاهش وزن می کند( باید قبل از هر وعده غذایی یک تا دو قاشق مصرف شود) و از طرفی با مصرف فیبر حرکات دودی شکل روده منظم و بیشتر شده و به دفع مواد زائد بدن کمک بسیاری می کند.( میتوان گفت مکمل فیبر یک محصول ضد یبوست بسیار مناسب و سالم است). تندرست باشید.

من الان میخوام داخل سایت ثبت سفارش کنم ( تهران ونک) میخواستم ببینم چه زمانی به دستم میرسه؟

درود به شما دوست عزیز دوستان عزیزی که از داخل تهران در سایت ما ثبت سفارش می کنند، یک روز کاری بعد سفارش آنها ارسال میشود، مگر اینکه در سایت به صورت کارت به کارت خرید انجام بدهند که در اینصورت سفارش در همان روز خدمت خریدار محترم ارسال خواهد شد. البته قوانین ارسال به صورت کاملتری در انتهای سایت ذکر شده است. تندرست باشید.

نحوه مصرف چربی سوز کارنیتین به چه صورت می باشد؟

درود به شما دوست عزیز چربی سوز کارنیتین را فقط باید نیم ساعت قبل از تمرین ورزشی مصرف نمود، و اما برای بالابردن متابولیسم بدن نیز میتوان در روزهای غیر تمرینی در ابتدای روز نیز میل شود. تندرست باشید.

تفاوت کراتین منوهیدرات و کراتین دی مالات چیست؟

درود به شما دوست عزیز کراتین مالات چندین برابر نسبت به نوع منوهیدرات آن در افزایش توان و قدرت فرد مصرف کننده موثرتر است و همچنین کراتین مالات برخلاف نوع منوهیدرات آن احتساب آب نمی آورد. ورزشکاران قدرتی، وزنه بردارها و افرادی که ورزش پاورلیفتیگ را انجام میدهند ، کراتین مالات انتخاب بسیار بهتری نسبت به کراتین منوهیدرات برای آنها می باشد. تندرست باشید.

خانمی هستم 30 ساله و میخوام ورزش رو شروع کنم میخواستم سوال کنم کلا مکمل ها مخصوص آقایان ویا مخصوص خانمها دارن یا خیر؟

درود به شما دوست عزیز مکمل های به هیچ وجه زنونه و یا مردانه ندارن و متاسفانه این نوع دیدگاه های غلط هنوز در برخی از افراد دیده میشه که اگر بخواهیم به صورت علمی و دقیق مساله را بررسی کنیم، هیچ تفاوتی در بین مکمل ها از نظر جنسیت مصرف کننده وجود ندارد. تندرست باشید

برای افزایش تمرکز و سرحال بودن در حین تمرین چه مکملی را پیشنهاد می کنید؟

درود به شما دوست عزیز مکمل کافئین تائورین ژن استار بهترین انتخاب شما میباشد و یا مکمل ورزشی آمینو انرژی دوبیس نیز انتخاب خوبی است. تندرست باشید

نحوه عملکرد چربی سوز سی ال ای را توضیح دهید؟

درود به شما دوست عزیز سی ال ای با افزایش متابولیسم ، باعث مصرف کالری های بدن شده و به مرور زمان توده چربی بدن را کاهش میدهد. تندرست باشید.

0 سبد خرید
حساب کاربری
0 علاقه مندی

021-66067516

tel
tel