درود بی پایان به تمامی دوستان عزیز

در ارتباط با خرید مکمل های وارداتی که در خارج کشور تولید شده اند، وزارت بهداشت وسازمان غذا و دارو برچسبی جهت پیگیری و ردیابی این محصولات طراحی کرده که بر روی کالا چسبانده می شود، که حتما هنگام خرید باید توسط  شما رویت شود . برچسب ها نباید مخدوش باشند، قابل توجه است  که دوستان عزیز از خرید محصولاتی که فاقد برچسب هستند و یا دارای برچسب های مخدوش شده می باشند خودداری فرمایند.

حال آشنایی و نحوه پیگیری آن توسط خریدار همیشه یکی از سوالات مهم شما دوستان عزیز بوده است، که سعی می کنیم شما را با روشهای مختلف پیگیری آشنا کنیم . سازمان غذا و دارو به صورت کامل این رویه را توضیح داده است  http://fdo.iums.ac.ir/content/69087/

حال وبسایت تندرست یکی از ساده ترین روشهای پیگیری اصالت کالا را خدمت شما معرفی می کند:

اکثرا دوستان عزیزبرای تاییده اصالت کالا مشکل ترین و پیچیده ترین راه را که همان کنترل اصالت از طریق پیامک می باشد را انتخاب می کنند، که در بعضی از مواقع به دلیل نا خوانا بودن کد 16 رقمی UID و یا اشتباه در تایپ این کد و یا اشکالات در سامانه پیامکی تلفن های همراه، قادر به پیگیری اصالت محصول خریداری شده خود نمی باشند. حال ساده ترین راه برای پیگیری اصالت کالا، دانلود و نصب نرم افزار TTAC  بر روی گوشی موبایل همراه و سپس اسکن بارکد QR  لیبل اصالت کالا  می باشد.

کافی است برای گوشی های اندرویدی به کافه بازار و برای گوشی های IOS  به APP STOR  مراجه کرده و نرم افزارتی تک یا (TTAC ) را دانلود کنید، سپس برای تاییده کد اصالت ابتدا لازم بوده که به اینترنت وصل باشید، سپس بارکد QR لن یبل اصالت کالای محصول را توسط دوربیگوشی همراه خود اسکن کرده تا کمتر از چند ثانیه کلیه مشخصات کالای خریداری شده برای شما نمایش داده  می شود.

از آدرس زیر نیز می توانید نرم افزار تی تک را دانلود کنید:

http://www.ttac.ir/app.html

 

2018-03-18 14:34:41

0 سبد خرید
حساب کاربری
0 علاقه مندی

021-66067516

tel
tel